Tekintetek.

2012.04.21 12:19

 

Kíváncsi szempárok néznek végig minden nap rajtunk. Megnézik a ruhádat, cipődet, hajadat és azt, hogy éppen kivel vagy. Ezt csinálja minden unatkozó, magányos ember az utcán, az állomáson és még a vonaton is. Majd összesúgnak melletted, hogy uristen látod ‘milyen cipője van’ vagy ehhez hasonló öltözködési illetve kisugárzási témákról sugdolóznak. Néha ez furcsa. Persze igen, mindenki szokta a másik embert kritizálni, vagy akár csak végigméri, hogy nehogy ’vetélytársa’ bukkanjon. Teljesen normálissá vált ez már nálunk, embereknél. Egyszerűen nem ismerek olyat, aki ne csinálna ilyet.

Zsanci.