Cikkek archívuma

pont, pont, pont

2012.01.09 19:23
Olyan gyönyörű a telihold. Azthiszem szép éjszakánk lesz. Mindenképpen megéri fentmaradni ... már akinek  Katica

Estét

2012.01.09 18:59
Sziasztok.  újra vége egy napnak, de nem baj holnap új kezdődik és kijavíthatod a hibákat. Sosincs késő megbánni semmit .   Katica

1.

2012.01.09 18:10
Hiába vársz a szőke hercegre, ha egyszer eljön, úgyis kiderül, hogy nem különb, mint a többi.

Jo reggelt ! *.*

2012.01.09 05:22
Egy újabb (havas)feleléssel és dolgozattal telitett  hétfő :) :( . Wihííí...és lassan félév :D  Zsanci.

Katica

2012.01.08 19:51
Hello világ ! :) 

Wihii :D

2012.01.08 19:11
Üdv. Ma elindítottuk a blogunkat. Még nem tudjuk milesz belőle, de remélem páran azért olvasni fogjátok.Igyekszünk naponta szerekeszteni :D Zsanci.
Tételek: 111 - 116 ból 116
<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12