Cikkek archívuma
pont, pont, pont
2012.01.09 19:23
Olyan gyönyörű a telihold. Azthiszem szép éjszakánk lesz. Mindenképpen megéri fentmaradni ... már akinek
Katica
Estét
2012.01.09 18:59
Sziasztok.
újra vége egy napnak, de nem baj holnap új kezdődik és kijavíthatod a hibákat. Sosincs késő megbánni semmit .
Katica
1.
2012.01.09 18:10
Hiába vársz a szőke hercegre, ha egyszer eljön, úgyis kiderül, hogy nem különb, mint a többi.
Jo reggelt ! *.*
2012.01.09 05:22
Egy újabb (havas)feleléssel és dolgozattal telitett hétfő :) :( . Wihííí...és lassan félév :D
Zsanci.
Katica
2012.01.08 19:51
Hello világ ! :)
Wihii :D
2012.01.08 19:11
Üdv.
Ma elindítottuk a blogunkat. Még nem tudjuk milesz belőle, de remélem páran azért olvasni fogjátok.Igyekszünk naponta szerekeszteni :D
Zsanci.
Tételek: 111 - 116 ból 116